Gradinita Brotacel - site oficial

Bine ati venit pe site-ul oficial al Gradinitei Brotacel!

Contacteaza-ne

Personal calificat

Ne putem mandri cu un personal calificat. Aceasta echipa de profesionisti va fi la dispozitia ta si a copilului tau.

Dotari occidentale

La noi, copilul tau se va simti ca in a doua destinatie preferata dupa locul numit acasa.

Program flexibil

Noi avem un program prelungit tocmai ca tu sa vii atunci cand ai terminat programul de munca.

„Gradinita pentru toti, gradinita pentru fiecare.”

Gradinita Brotacel din Modelu
Intr-o lume a schimbarilor si a noului Gradinita cu Program prelungit ,,Brotacel" Modelu va promova valorile si practicile societatii democratice cu privire la satisfacerea nevoilor copilului prescolar, iar misiunea ei este asigurarea accesului la educatie a tuturor copiilor de varsta prescolara.

• BUNATATE
  • RESPECT
  • OMENIE
  • TOLERANTA
  • ADAPTARE
  • CALITATE
  • EXCELENTA
  • LIBERTATE

Dormitoare

Cabinet medical

Educatori

Familii fericite anual

Galerie Poze

Vrei sa vezi si mai multe poze minunate?

Cunoaste echipa

Vezi informatii despre conducere.

Jone Doe

CEO

Jone Doe

CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, nemore latine graecis id est, omnium latine eu per. Has ne illud appetere fabellas, ne quaeque nominati mea.

Maria Doe

Designer

Maria Doe

Designer

Mar Anderson

Support

Mar Anderson

Support

Vezi toata echipa

Cunoaste toata echipa

Trimite-ne un mesaj:

CĂLĂRAŞI , MODELU, Str. Calarasi, Nr. 57 Telefon Fix: 0242318733

Trimite-ne un mesaj si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.
Suntem aici pentru tine.